צמחים לבית מואר

צמחים לבית

הפתרון המושלם לשדרוג כל אחד מחללי הבית, כמו המטבח, הסלון וחדר השינה הם צמחים לבית. לכל חלק בבית ניתן להתאים עציצים בכלים מרשימים שישדרגו ויקפיצו את העיצוב של הבית. הבחירה לשים צמחים מכניסה אוויר נקי לנשימה ונותנת תחושה של טבע תוך שמירה על האסתטיות הדרושה והקו העיצובי אותו בחרתם. למי שמחפש להתחדש, זה הזמן להכיר את תגל הארץ- המשתלה שתכניס רוגע לממלכה שלכם!

תמיד כדאי לבחור צמחים לבית המתאימים לתנאי החלל. אם שפר מזלכם ויש לכם חללים מוארים בשפע תאורה טבעית כדאי לכם לבחור מבין העציצים הבאים. לדוגמא, הבת שבע, עם העלים הבשרניים והפרחים הוורודים הקטנים והמתוקים המבלבלים ממנו עשוי להיות בחירה מושלמת. או אולי בכלל תלכו על הקולאוס המיוחד בעל גווני הירוק, ורוד, אפרסק וסגול. הקולאוס יפרח וישגשג בתאורה רבה ולכן מתאים גם למרפסת. גם הקלתיאה המרשימה עם העלים הגדולים, המשנה את צורתה ונסגרת מדי ערב, יכולה להוסיף גוון קסום לבית. ההמלצה האחרונה שלנו היא ציפור גן עדן, צמח יפיפה הדורש שמש ישירה- לכן כדאי לשים ליד חלון. מובן כי ישנם עוד רבים וטובים המתאימים לתנאים אלו וניתן להתייעץ עם צוות המשתלה!

תנאי גידול נוספים

אם הממלכה שלכם קצת פחות מוארת, אל תחששו! ישנם שלל צמחים לבית המתאימים גם לכם. ניתן לשדרג את הדירה עם פוטוס, הצמח החזק והאהוב שיכול להחזיק כל השנה בחלל חשוך וללא השקייה מרובה. ישנם מספר סוגי פוטוס וכולם מתאפיינים בהיותם חזקים במיוחד. תוכלו לקשט את ביתכם גם עם מונסטרה, הצמח שניתן לראות את העלים הגדולים והמחוררים שלו בכל בית מעוצב לעילא. לבסוף, נמליץ גם על האלוקסיה, גם היא כמו הפוטוס חזקה במיוחד ותוכל לגדול ולשגשג בכל בית.

קדימה לקנייה

בין אם הבית שלכם מואר, חשוך, מלא אוויר וחלונות או לא- אין ספק שהשתכנעתם שבא לכם עוד עציצים! איזה כיף שיש את תגל הארץ המשתלה שעושה משלוחים לכל רחבי הארץ! איתנו תוכלו לשדרג את ביתכם מבלי להתאמץ כלל בצמחייה מושלמת.

סגירת נגישות
לחץ כאן לצ'אט
איך נוכל לעזור?