רוצים דשא מטופח?

רוצים דשא מטופח ורענן אבל אין לכם זמן להשקיע?

טיפוח גינה בכלל, וטיפוח הדשא בפרט מצריכים לא מעט זמן ומשאבים מצידכם. אי אפשר מבלי להשקות, וגם אי אפשר לוותר על הגיזום. אך, זו לא סיבה לוותר על החלום שלכם של גינה פרטית ומקסימה. אם גם אתם חולמים על דשא ירוק בגינה, אבל לא יכולים לעשות זאת בכוחות עצמכם – דשא סינטטי נפטון זה הפתרון הטוב ביותר בשבילכם!

לרוב, כשאנחנו מתחילים לדבר על פיתוח או הקמת גינות, התמונה הראשונה שעולה בראשם של האנשים זהו המרחב הירוק של הדשא. היום קשה לדמיין גינה פרטית ללא דשא רך עליו אפשר לתת לילדים להתרוצץ. אך, כל מי שניסה בעבר להתמודד עם דשא בגינה ודאי יודע כמה משאבים העניין צורך. אך, האם זאת סיבה לוותר על ההנאה?

איך נבחר דשא סינטטי מתאים?

דשא סינטטי הוא דשא מלאכותי ואפשר להזמין אותו לפי גודל. הדשא יכול להגיע בצבעים שונים, ואתם יכולים לקבוע את גובה הצמחייה ואת המרקם שלה. דשא סינטטי זול יכול לחסוך לכם לא מעט הוצאות ולהפוך את מלאכת הגינון לפשוטה בהרבה. איך זה עובד?

עם דשא סינטטי אין לכם הוצאות של השקיה וגיזום. הדשא הזה לא זקוק למים ואתם חוסכים לכם כך עלויות יקרות. כמובן שהדשא גם אינו צומח מעבר לרצוי, לכן ממש אין צורך לכסח אותו בבוקר יום שבת.

כמו כן, לאורך כל השנה, גם בחורף וגם בקיץ – הדשא יישאר ירוק. אף אחד לא נהנה לשבת על דשא יבש וקוצני, אבל כשחיים במדינת ישראל, רוב הזמן הדשא הוא כזה. בעזרת דשא סינטטי אפשר לפתור בקלות בעיה זו. אתם תוכלו להנות מדשא ירוק ורך לאורך כל השנה שתמיד יהיה נעים לשכב או לשבת עליו.

דשא סינטטי זול – מקסימום תוצאות במינימום מאמץ

רוצים לשבת ולקרוא ספר על כר דשא אך לא רוצים להזיע בשבילו? זה כבר מזמן לא חלום רחוק או בלתי אפשרי. עם דשא סינטטי אתם לא תצטרכו ללכלך את הידיים, או לדאוג לדבר. הדשא יהיה ירוק לאורך כל השנה, ומכם לא יידרש שום מאמץ מיוחד לשם כך. לא שווה?

מחיר הדשא סינטטי? לא מה שחשבתם.

מעבר למחיר הראשוני של התקנת הדשא, לא צפויות לכם הוצאות נוספות. להיפך הוא הנכון, דשא סינטטי הוא זול במיוחד. אתם לא תצטרכו לשלם על השקיה, או להדביר את המזיקים הבלתי רצויים. אתם תשלמו פעם אחת (בהתאם לגודל השטח שלכם) ותוכלו לשכוח בכלל מקיומו…

תגל הארץ – משתלה שומרת שבת

אם אתם מחפשים דשא סינטטי, צמחייה, הקמת גינות, פיתוח גינות או כל דבר אחר עבור הגינה שלכם, אתם זקוקים למשתלת תגל הארץ. במשתלה ברעננה תוכלו למצוא שלל סוגי צמחייה מגוונת, דשא סינטטי ואפילו ציוד גינון מקצועי! הצוות של משתלת תגל הארץ ישמח לעזור לכם לבחור את כל הצמחים והציוד לגינה שלכם. אז תמהרו, מחכים לכם.

סגירת נגישות
לחץ כאן לצ'אט
איך נוכל לעזור?