דשא פרתנון

דשא סינטטי פרתנון

דשא סינטטי מדגם פרתנון הינו דשא סינטטי איכותי מאוד , נעים ורך למגע , בעל צפיפות סיב גבוהה ומגוון צבעים עליהם נפרט בהמשך .
כיום דשא סינטטי ובמיוחד דגם פרתנון אינו נראה מלאכותי אלה טבעי ובמבט חטוף יכול לצאת מצב שלא תבחינו בהבדל ותחשבו שזהו דשא רגיל ובאיכות גבוהה ביותר , מכיוון שהגוונים ריאליסטים ביותר ולדשא מראה מרהיב ביופיו .

דשא סינטטי פרתנון פתרון מוצלח ואיכותי לגינה

דשא סינטטי זה הינו אחד מהדגמים האיכותיים ביותר , והוא נמכר במקומות רבים ברחבי הארץ .
בעל צפיפות סיב של קרוב ל 19,000 .
בנוסף הדשא מגיע בשני גוונים של ירוק בלמעלה וגוון של צהוב וגוון של חום בלמטה , דבר שתורם למראה ריאליסטי ויפה .
בהזמנת דשא סינטטי מדגם פרתנון ניתן להזמין גם משלוח ושירותי התקנה מקצועיים ומנוסים היטב .
דשא סינטטי מדגם זה הינו פתרון מוצלח ביותר לאלה שאינם מעוניינים בלטפל בדשא רגיל , להשקות ולדשן ואף לקבל דשא במראה מנוון ולא נאה בעונות מסוימות של השנה .
הסיבים באורך של 40 מ"מ , ניתן לדרוך על הדשא ככל שתרצו , אמנם זה יתרום לבלאי אבל דשא מסוג כזה איכותי יהנה ממראה מרהיב גם בתנאים קשים מכיוון שהוא איכותי ביותר .
הוא עמיד ביותר לקרינת השמש ואינו מתחמם הרבה , הוא מותאם לאקלים הישראלי ואמור להיות עמיד לשנים רבות . בנוסף , עם רכישת הדשא הינכם זכאים לאחריות של 5 שנים מלאות בהם מובטח שתהנו מדשא יפה שלא דורש טיפול כלל וכמעט ובטוח שיהיה יותר ירוק משל השכן .

לסיכומו של דבר

דשא סינטטי מדגם פרתנון הינו פתרון מעולה וכעת כל שנותר הוא לרכוש אותו .
במשתלת תגל הארץ מציעים שירותי מכירה , משלוחים ואפילו התקנה , זאת מבעלי מקצוע אמינים ביותר שמעניקים שירות אדיב ומנוסה במחיר סביר לכל אדם .
האפשרות העדיפה בנוגע לבחירת דשא סינטטי היא לבוא למקום על מנת לחוש ולגעת וגם לראות את הדשא עצמו , וזאת על מנת שיהיה מובטח שלא תתאכזבו .
המשתלה ממוקמת בשכונה הירוקה בכפר סבא בכתובת קארלינסקי 35 .
לייעוץ , הזמנות או תיאום הגעה ניתן ליצור קשר דרך האתר או במספר – 0545470267

סגירת נגישות
לחץ כאן לצ'אט
איך נוכל לעזור?