עציצים לבית

רבים מאתנו אוהבים צמחיה – הצבעים החזקים, הריח הנעים, הצורה המהפנטת שעושה לנו טוב בעיניים והחיות שהם מכניסים לכל פינה משמימה. הכנסת עציצים לבית מכניסה איתה אור חדש ומעט מן הבחוץ אל תוך הבית – אין ספק שזו הבחירה הטובה ביותר בשבילכם.

עציצים לבית

איך נבחר עציצים לבית?

השלב הראשון הוא כמובן לגשת אלינו למשתלה בכפר סבא או למשתלה הקרובה לביתכם ולבחור מספר צמחים שקולעים לטעמכם. נסו לדמיין את הצמחים בביתכם או במשרדכם – האם זה נראה טוב? מוצא חן בעיניכם? קחו בחשבון צבע, ניחוחות טבעיים, התאמה לחפצים וריהוט השונה בבית ומידות הצמח. חשוב להתחשב בגודלו הפוטנציאלי של הצמח.

דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא מידת הטיפול שהצמח דורש – האם זה קקטוס שדורש השקייה קלה ולא תכופה, או פרח מעודן שצריך נוזלים שלוש פעמים ביום ולא יכול לשרוד בלי השיר האהוב עליו כל בוקר? התאימו את הצמח לאורח חייכם ולמידת הסבלנות שלכם.

עציצים לבית – הצמח האידאלי בשבילכם

בררו כמה אור הוא דורש, שכן בעוד שצמחים מסויימים משגשגים בסביבה מוצלת, מרבית הצמחים הנפוצים בארצנו ממש לא יסתדרו בדירה אפלולית או במקום ללא מרפסת עם חלונות גדולים.

איך אתם מסתדרים עם נשירה של עלים? ומה לגבי אבקנים שמתפזרים בבית בתקופות מסויימות בשנה? אלו פרטים שהכרחי לברר, בייחוד אם אינכם מחובבי הלכלוך או סובלים מאלרגיות.

פרט חשוב ביותר שלא תמיד מתייחסים אליו הוא מידת הרעילות של הצמח, בייחוד בבתים עם ילדים קטנים ובעלי חיים אשר עלולים לטעום את עלי הצמח, פרחיו או פירותיו – לכן תמיד מומלץ לבדוק שהצמח אינו מזיק.

תגל הארץ – משתלה שומרת שבת

קחו את הזמן להחליט מה יכול להתאים לכם ואתם מוזמנים להגיע למשתלה בכפר סבא ולהתייעץ איתנו בכל נושא. אם זה בנושא פיתוח גינת, בחירת ציוד לגינה, בחירת עציצים או הקמת גינות – הצוות של תגל הארץ כאן לרשותכם.

סגירת נגישות
לחץ כאן לצ'אט
איך נוכל לעזור?