עצים לגינה

אם חיפשתם עצים לגינה, הגעתם למקום הנכון! משתלת תגל הארץ משווקת ומביאה לכם את מגוון העצים לגינה החל מעצי פרי ועד לשיחים מיוחדים לגינה, עצי נוי, שיחים פורחים, עציצים לאירועים ועוד.

איך יודעים איזה עצים לגינה טובים עבורנו?

קודם כל, נתחיל באיזה עץ אנחנו רוצים:

עץ פרי הדר כמו עץ לימון, עץ קלמנטינה, עץ פומלה, עץ אשכולית, עץ פומלית, עץ פומלה אדומה, עץ ליים, עץ תפוז, עץ תפוז ננסי, עץ קומקווט, עץ לימקווט ועוד.

או בכלל שאנחנו בעניין עצים נשירים כמו עץ רימון, עץ תאנה, עץ שקדיה, עץ שזיף, עץ תות פקיסטני, עץ גויאבה עץ אנונה ועוד.

ויש גם את העצים הטרופיים כמו עץ מנגו, עץ אבוקדו, עץ פיטנגו, עץ ליצ’י, עץ לונגן ועוד.

עצים לגינה: מה חשוב לבדוק לפני?

אחרי שבחרנו איזה עצים לגינה אנחנו רוצים אז צריך לבדוק כמה דברים נוספים:

  • מקום שתילת העץ – כדאי לתת לעץ שלנו מרווח של לפחות מטר וחצי מכל צד מעצים אחרים. ולהתרחק מחומות בטון ויסודות בניין לפחות חצי מטר על מנת שהעץ יגדל כמו שצריך שיהיה לו מרווח טוב בשורשים.
  • תנאי האור והשמש במקום שתילת העץ – עצים בכללי ועצי פרי בפרט מוכרחים לקבל שמש לפחות חצי מהיום משמע 5-6 שעות טובות, על מנת שהפריחה של העץ שתביא לפרי תהיה בצורה ובאיכות הטובה ביותר.
  • איכות האדמה במקום בו יישתל העץ – מומלץ להיטיב את האדמה במיוחד אם זו לא תערובת שתילה לעצים. אנחנו במשתלת תגל הארץ משתמשים בהומוס שנותן העשרת קרקע טובה.
  • תדירות השקיה ואיכות המים – כששותלים את העץ תדירות ההשקיה גבוהה כמעט כל יום ולאחר מכן אפשר לעבור להשקייה כל יומיים שלושה תלוי במזג האוויר.דשן שהעץ יקבל יגביר את פריחתו ואם מדובר בעצי פרי זה פועל יוצא של יותר פירות.

איפה מוצאים עצים לגינה?

אצלנו במשתלת תגל הארץ משתלה ברעננה תוכלו למצוא את מגוון עצי הפרי והנוי הנמכרים בארץ היישר מהמגדלים המובחרים בארץ.

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ולהתקשר למשתלת תגל הארץ משתלה בכפר סבא, לקבל ייעוץ מהמומחים שלנו במשתלה ולרכוש את כל מה שצריך סביב עצים לגינה. דשן הומוס, דשן נוזלי, תערובת שתילה כבדה מיוחדת לעצים, כלים גדולים וייעודיים לעצים ועוד.

נשמח לשרתכם באהבה.

שלכם, תומר

סגירת נגישות
לחץ כאן לצ'אט
איך נוכל לעזור?